Seria „Pięćdziesiąt twarzy Greya” doczekała się kontynuacji. Już 10 września, w dzień urodzin głównej bohaterki Any Steel, ukaże się „Grey”. Wszystkie historie miłosne mają dwa oblicza. Tym razem mamy okazję poznać świat bestsellerowej powieści erotycznej oczami Christiana Greya.

Premiera „Greya” to duże wydarzenie dla wszystkich fanów cyklu erotycznego E.L. James. O „Pięćdziesięciu twarzach Greyach” mówił cały świat, a historia Anastasii Steel i Christiana Greya emocjonowała niezliczoną liczbę kobiet. Trzy tomy: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” i „Nowe oblicze Greya” sprzedały się w milionowym nakładzie.
Grey

Grey – E.L. James

W pierwszym tygodniu od światowej premiery „Greya” sprzedano 1 milion egzemplarzy. Najnowsza powieść E.L. James poprzez myśli i słowa Christiana ukazuje niecodzienną historię miłosną i odsyła tajemnice tytułowego bohatera. Jego świat jest poukładany i zdyscyplinowany, wszystko zmienia się, gdy spotyka Anastasię Steel. W przeciwieństwie do kobiet, które poznawał wcześniej, Ana jest nieśmiałą i zwykłą dziewczyną, która niespodziewanie wkracza w świat tajemnic i mrocznych pragnień seksualnych. Jednak to ona rozpala w nim prawdziwe uczucia.

Jaki wpływ będzie miała na Christiana Ana? Czy pozwoli rozwiać koszmary, które go wciąż nawiedzają? Czy sama zdecyduje się na niecodzienny związek?

„Pikantny następca bestsellerowej trylogii, która pozwala czytelnikom rozkoszować się żądzą, frywolnymi myślami i fantazjami Greya”