Nie pozwólmy zapomnieć sobie o tym, co ważne i dbajmy o dobry wizerunek, firmy, kraju, klubu, fundacji czy jakiejkolwiek innej organizacji. Gablota na sztandar powinna znaleźć się wszędzie tam, gdzie ludziom zależy na tym, co ważne.

Przecież znaki, takie jak godło pozwalają nam przynależeć do grupy, dzięki nim pamiętamy, że jesteśmy jednym narodem i nawet w najtrudniejszych chwilach, kiedy wydaje się, że nadzieja już umarła znajdzie się choć jeden, który pochwyci sztandar i z uniesioną piersią przepełnioną dumą narodową stanie na czele orszaku i podźwignie cały kraj w chwili, kiedy zmierzał w przepaść.

Nigdy nie jest za późno, aby odbudować to, co ważne w naszych serach i umysłach. Dbajmy o przyszłe pokolenia, przypominajmy im, że jest coś więcej niż owczy pęd. Eksponujmy znaki, gablota na sztandar może mieć ogromny wpływ na przyszłe pokolenia. Jeżeli będziemy chować i zapominać o tym do czego przynależymy, sprawimy że i młodzi ludzie zapomną i z każdym kolejnym pokoleniem będziemy tracić to co niegdyś było w każdym sercu każdego Polaka.

Patriotyzm niestety staje się wymarłym słowem, takim którego oddźwięk trafia już do dusz nielicznych. Czyż nie warto zwrócić się w inną stronę i zacząć eksponować to co ważne? Taka gablota na sztandar umieszczona w wyjątkowym miejscu, może mieć wpływ na wszystkich, którzy będą się tamtędy przechadzać.