Już trzeciego lutego 2015 roku na polskim rynku pojawi się najnowsza powieść Nory Roberts. Drugi tom cyklu „Zaklęty w cień” już stał się światowym bestsellerem, a autorka nazywana jest ulubioną pisarką Ameryki. „Jeżeli chodzi o prawdziwy romans, to nikt nie pisze ich lepiej, niż Nora Roberts” – tak napisało czasopismo „Booklist”. Czy kontynuacja „Sił ciemności” potwierdzi, że Roberts to niekwestionowana królowa romansu i kobiecej literatury?

W najnowszej powieści „Zaklęty w cień” powraca połączenie magii i romansu. Podobnie jak w poprzednich „Siłach ciemności” fabuła jest przepełniona emocjami – od miłości, po przyjaźń, zaufanie, zdrady i łzy. Roberts łączy klasyczną opowieść miłosną z pierwotnymi wierzeniami – magią i czarownicami. Co z tego wyniknie? O tym przekonamy się już trzeciego lutego!

Zaklety.w.cienNowa powieść ulubionej amerykańskiej autorki romansów Nory Roberts! Kontynuacja „Sił ciemności”. Światowy bestseller.

Connor O’Dwyer, w którego krwi płyną legendy i tradycje Irlandii, z dumą nazywa Hrabstwo Mayo swoim domem. Tam mieszka i pracuje jego siostra Branna, tam jego kuzynka Iona odnalazła prawdziwą miłość, a przyjaciele tworzą krąg niemożliwy do przerwania.
Krąg, który niespodziewanie zmienia kształt przez długo wyczekiwany pocałunek.

Meara Quinn jest najlepszą przyjaciółką Branny, jej siostrą pod każdym względem – oprócz krwi. Ścieżki Meary i Connora przecinają się prawie codziennie, kiedy on prowadzi turystów na spacery z sokołami, a ona z końskiego grzbietu pokazuje przyjezdnym uroki okolicy. Meara ma oczy Cyganki i ciało bogini… na co Connor nie zwraca uwagi, dopóki dotknięcie śmierci nie doprowadzi pary przyjaciół do wybuchu namiętności.

Wiele kobiet znajdowało drogę do łóżka Connora, ale jeszcze żadna nie odnalazła klucza do jego serca. Jak na złość, Mearze wystarcza sama namiętność, boi się zaryzykować łączącą ich przyjaźń – dla czegoś więcej. Jednak wkrótce Connor pozna w pełni siłę daru, który płynie w jego krwi. I będzie potrzebował przy swym boku przyjaciół oraz rodziny, gdy jego przeszłość nadciągnie niczym mgła, zagrażając wszystkiemu, co kocha.