14 lutego przypada święto zakochanych zwane popularnie Walentynkami. I choć uczucia powinniśmy celebrować każdego dnia, to Walentynki są dniem szczególnym i warto ten dzień przeżyć z ukochaną osobą w wyjątkowy sposób.

Strategii na udane Walentynki może być wiele. Ważne, żeby pozostało po nich dobre wspomnienie i należy wystrzegać się walentynkowego kiczu, który czyha na nas na każdym kroku. Zaskocz ukochaną osobą czymś miłym, niekonwencjonalnym, ale i „klasyczna” randka z kinem i restauracją będzie dobrym pomysłem. Niech to będzie coś, czego nie doświadczacie na co dzień, co możecie przeżyć wspólnie i co wzmocni wasz związek.

Kup Sztukę kochania

Powiecie, że to banał, a tak naprawdę kiedy ostatni raz byliście na takiej randce z ukochaną/ukochanym? Czasem szukamy wymyślnych sposobów, które bywają ryzykowne w realizacji i po wszystkim pozostaje zawód, że nie udało się wszystkiego wystarczająco dobrze zorganizować i musimy na szybko wymyślać plan B. Proste rozwiązania mogą być jednak bardzo atrakcyjne. Wybierz jakąś ciekawą, poleconą restaurację, a w połączeniu z fajnym filmem (niekoniecznie musi to być komedia romantyczna) pozostawisz dobre wspomnienie po walentynkowym wieczorze. W kinie czeka na nas sporo ciekawych produkcji, m.in. „Ciemniejsza strona Greya” czyli druga część bestsellerowego hitu na podstawie książki E.L. James czy „Sztuka kochania” na podstawie niezwykle popularnego poradnika z czasów PRL napisanego przez Michalinę Wisłocką, który wywołał skandal obyczajowy w ówczesnych czasach.

2. Udany wieczór we dwoje

W Walentynki warto pójść na całość w łóżku. Jeżeli od dawna po głowie chodzą Ci fantazje z ukochaną osobą, a wstydziłeś/aś się o tym powiedzieć to Walentynki mogą być dobrą okazją do ożywienia Waszego życia seksualnego. Warto w tym celu zaopatrzyć się w kamasutrę i zaskoczyć czymś nowym, co dotychczas nie było obecne w Waszych stosunkach.

3. Uroczy drobiazg

Jeżeli nie planujesz dwóch pierwszych punktów to warto skorzystać chociaż z trzeciego i podarować drugiej osobie jakiś sympatyczny drobiazg. Może to być coś słodkiego, jakiś gadżet, seksowna bielizna, ale może to być również książka o miłości.

Nieważne jaką strategię spędzenia Walentynek z ukochaną osobą wybierzesz, ważne, żebyście spędzili wspaniałe chwile we dwoje i celebrowali Dzień Zakochanych. Niech ten wyjątkowy dzień przypomni Wam o tym jakie to szczęście, że jesteście razem i o tym, że uczucie warto celebrować każdego dnia.