Co jest najcenniejsze na świecie.

W różnych kulturach inaczej postrzegane i klasyfikowane są odmienne wartości. Jednak wspólną największą wartością, niezależną od wyznania, wychowania kulturowego dla wszystkich jest dziecko. Było tak zawsze, od kiedy człowiek zszedł z drzewa i będzie zapewne do końca ludzkości. Dzieci to największy skarb nie tylko rodziców ale i społeczeństw, w których te dzieci dorastają na dojrzałych obywateli.
Mama i dziecko tworzą najmocniejszą więź.

Nie ma na świecie większej miłości od tej jaką matka darzy swoje dziecko. Nie ma też większego przywiązania, niż przywiązanie małego dziecka do własnej matki. Miłość mamy do dziecka jest bezwarunkowa. Darzy ona miłością i uczuciem swoje dziecko niezależnie od tego czy jest ono grzeczne, czy w danej chwili nieźle nabroiło. Miłości matki jest również bezinteresowna, nie oczekująca nic w zamian. W większości przypadków jest ona jednak spełniona i odwzajemniona.
Portal dla mam o dzieciach.

Wszystkie mamy zapraszam do portalu dla mam i dzieci . Mamy, które chciały by się spełnić w roli dziennikarki zapraszam do pisania na łamach naszego serwisu. Piszemy o problemach wychowawczych z naszymi dzieci. Mówimy o problemach rozwojowych najmłodszego dziecka. Opowiadamy o rodzinie i sprawach związanych z ogniskiem domowym. Informuję również, że dla wszystkich autorek opublikowanych postów nasz sponsor przewidział nagrody.