Misją przedszkola jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami, zapewniając mu bezpieczne warunki do zdobywania wiedzy i poznawania świata.

Przedszkole Ptasie Radio jest placówką, która w oparciu o indywidualne potrzeby dziecka, przygotowuje je do bycia jednostką otwartą zarówno na samego siebie jak i na otaczający świat, zdolną do samodzielnego myślenia oraz chętną do podejmowania różnego rodzaju aktywności. We współpracy z rodzicami chcemy tworzyć miejsce bezpieczne i przyjazne dzieciom sprzyjające ich dalszym szkolnym i życiowym sukcesom. Priorytety przedszkola wychowawcze i edukacyjne to indywidualny kontakt, bezpieczeństwo, bliska współpraca z rodzicami, nauka poprzez zabawę, edukacja językowa i aktywność ruchowa.
Czesne miesięcznie

Brak opłaty wpisowej. Czesne 600zł miesięcznie
Posiłki

Naszym celem jest przygotowywanie posiłków najwyższej jakości, z zachowaniem wszelkich walorów smakowych i zdrowotnych. Za kompozycje dań w naszej placówce odpowiada dietetyk dostosowując jadłospis do potrzeb i preferencji naszych dzieci. Całodzienne wyżywienie to 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, I podwieczorek, II podwieczorek). Dzienna stawka żywieniowa to 10zł dziennie.
Zajęcia dodatkowe

Idąc w ślad za najnowszymi badaniami i osiągnięciami w dziedzinie nauczania języków obcych proponujemy naszym dzieciom najskuteczniejszy program nauczania języka angielskiego oparty na metodzie Early Partial Immersion, czyli częściowej immersji językowej. Realizujemy program nauczania zatwierdzony przez MEN oraz liczne programy autorskie(„Wychowanie bez porażek” Thomasa Gordona, „Glottodydaktyka” prof. dr hab. Bronisława Rocławskiego i „Bajkoterapia” Marii Molickiej). Dodatkowo w ramach czesnego przedszkole realizuje zajęcia z lektorem języka angielskiego, liczne zajęcia umuzykalniające (rytmikę), zajęcia ruchowe (gimnastykę i zawody sportowe) oraz inspirujące spotkania ze sztuką (zajęcia plastyczne, malarskie). Treść programu obejmuje również profilaktykę logopedyczną oraz opiekę psychologiczną.
Grupy

Przedszkole przystosowane jest do przyjęcia 88 dzieci. Grupy przedszkolne liczą 18-25 dzieci.
Kadra i pracownicy

Wykwalifikiwona i odpowiednio przeszkolona kadra pedagogiczna.
Plac zabaw

Plac zabaw to nowoczesne, bezpieczne nawierzchnie amortyzujące upadki to gwarancja szalonej zabawy.
Godziny otwarcia

Przedszkole jest do Państwa dyspozycji przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30-18:00, z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

słowa kluczowe: przedszkole oliver opinie, przedszkole oliver białołęka, chatka skrzatka ursynów, przedszkole szkrabki opinie, akademia rozwoju dziecka lublin, przedszkole 69 lublin opinie, przedszkole długosza wrocław, przedszkole waldorfskie opinie, fabryka snów przedszkole, groszek murowana goślina, przedszkole bajkowo