Lato w pełni, ale jeśli nie macie dość wysokich temperatur i chcecie jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem najgorętszych romansów tego lata. Te książki przyprawią was o rumieńce i przyspieszone bicie serca!

Lick Stage Dive

Lick Stage Dive to pierwsza część serii, która rozpali was do czerwoności. Główna bohaterka budzi się po hucznej imprezie w Las Vegas na potężnym kacu, obok gorącego, wytatuowanego mężczyzny, a na palcu dostrzega pierścionek z wielkim diamentem. Nic nie pamięta, jednak szybko okazuje się, że wyszła za mąż za rockmana. Ta porywająca książka opowiada o rozstaniach i powrotach, o bolesnych tajemnicach z przeszłości, nadziei i odwadze, która każe zaryzykować wszystko, by spełnić marzenia. Zaryzykujecie i dacie jej szansę?
Rozdarte serce

Rozdarte serce

Jeśli fascynują was tatuaże, koniecznie sięgnijcie po powieść Rozdarte serce, której bohaterem jest tatuażysta Brody „Cujo” Matthews, nie lubiący komplikacji ani w życiu, ani w miłości. To się zmienia, gdy poznaje piękną, ale zmęczoną życiem Dreę. Ich spotkanie, jak zetknięcie plusa z plusem lub minusa z minusem, wywołuje krótkie spięcie, które sprowadza im na głowy wszystko to, czego za wszelką cenę chcieliby uniknąć: zamieszanie, niepewność, chaos – ale także gorącą miłość!

Bossman to niesamowita historia z gorącym szefem w roli głównej! Reese nie wywarła dobrego wrażenia na świeżo poznanym facecie, który udzielił jej reprymendy na korytarzu jednej z nowojorskich restauracji, nie spodziewała się, że mężczyzna ten to Chase Parker, jeden z najbogatszych ludzi w Nowym Jorku i, jak się wkrótce okazuje… jej nowy szef. Lubicie romanse biurowe z przystojniakiem w tle? W takim razie Bossman jest waszym absolutnym must read!

Zmysłowa córka prezydenta

Zmysłowa córka prezydenta to skandaliczna, pikantna i niewiarygodnie seksowna powieść duetu bestsellerowych autorek. Jeśli gustujecie w wątkach BDSM, miejcie tę książkę na uwadze! Główna bohaterka, Charlotte Daley to jedyne dziecko nowo wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Rozpieszczona i ignorowana przez rodziców imprezuje jak szalona, dopóki jej ochroniarz, Zane Parker, nie proponuje jej mrocznego układu: pozwoli zakosztować Charlotte wszystkich rozkoszy, których szuka, w zamian za jedną rzecz… jej posłuszeństwo. Możecie być pewne – w tej książce będzie się działo!

Weteran

Weteran to współczesna wersja klasycznej baśni o Pięknej i Bestii… w niegrzecznej odsłonie. Savannah Carmichael, zdradzona i porzucona przez mężczyznę, któremu zaufała, traci wymarzoną karierę dziennikarki w Nowym Jorku i musi wrócić do Danvers, swojego rodzinnego miasteczka w Wirginii. Gdy otrzymuje propozycję powrotu do branży i napisania reportażu o interesującym człowieku, nie waha się ani chwili – w jej mieście mieszka idealny kandydat: Asher Lee, okaleczony weteran wojenny, który wrócił do Danvers osiem lat temu i od tego czasu nie opuścił swojego domu. Gwarantujemy, że Katy Regnery w mistrzowski sposób pobudzi waszą wyobraźnię!