Do sprzedaży właśnie trafiła najnowsza książka jednej z najpopularniejszych pisarek romansowych XXI wieku. „Spełnić marzenia” to dwie miłosne historie pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Nora Roberts

Nora Roberts

„Pieśń Gór” to pierwsza historia. Opowiada historię Samanty, która z powodów rodzinnych udaje się na wieś na ranczo swojej siostry. Poznaje tam niezwykle przystojnego Jake’a. Jednak mężczyzna jej marzeń spotyka się z inną kobietą. Czy ma szansę zaistnieć w jego sercu? Czy będzie zmuszona wrócić do swojego miejskiego życia, czy uda jej się zostać z miłością jej życia w otoczeniu bajecznych krajobrazów.

Druga historia Nory Roberts noszącej tytuł „Matka i córka” to opowieść o matce i córce, które zakochują się w tym samym mężczyźnie. Czy córka jest w stanie rywalizować o mężczyznę z własną matką? Czy miłość do Luke zakłóci relacje pomiędzy kobietami? Którą z nich wybierze mężczyzna.

Książka wydana została przez wydawnictwo harlequin. W sprzedaży od 1.04.2015 roku.

Opis książki

Dwie najnowsze historie od Nory Roberts!

Pieśń Gór

Samanta jest mocno związana ze swoją siostrą bliźniaczką Sabriną. Do tego stopnia, że kiedy Sabrina spodziewa się dziecka i jest w potrzebie, ta rezygnuje z pracy w Filadelfii i przenosi się na wieś na ranczo swojej siostry. Widoki zapierające dech w piersiach i wiejski klimat pozwala Sabrinie na odprężenie i nie chce nawet myśleć o powrocie do miejskiego zgiełku. W tej pięknej, wiejskiej scenerii Sabrina poznaje Jake’a, miejscowego ranczera. Od pierwszych chwil kobieta jest zachwycona przystojnym mężczyzną. Niestety okazuje się, że mężczyzna jej marzeń spotyka się z inną…

Matka i córka

Listy od matki coraz bardziej martwią Gwen. Dziewczyna ma podejrzenia, że matka zakochała się w dużo młodszym od siebie mężczyźnie. Wraca do rodzinnego domu, żeby przekonać się, czy jest to prawda. Przyjaciel matki, Luke, okazuje się nie być tym za kogo dziewczyna go uważała. Zaczyna się podobać Gwen i chętnie umówiłaby się z nim na randkę, ale nie chce rywalizować z własną matką.