Kierunki studiów we Wrocławiu

Gdy już ukończymy technikum bądź liceum z pozytywnie zdaną maturą pragniemy wybrać się na studia. Warto jest dokładnie przemyśleć, na który kierunek chcemy się wybrać. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzić studia Wrocław kierunki. Duży wybór ciekawych kierunków, z których na pewno poszukasz czegoś dla siebie. Wrocław to piękne pełne atrakcji miasto, w którym aż chce się studiować. Możesz tam studiować m. in. :
* Informatykę (jeśli interesujesz się informatyką i chcesz poszerzać swoje umiejętności w tym zawodzie – ten kierunek jest właśnie dla Ciebie)
* Pedagogikę (praca z ludźmi; po tym kierunku możesz pracować z dziećmi jako nauczycielka, pedagog, przedszkolanka, trener personalny)
* Zarządzanie (umiejętność pracy w zespole, osoby lubiące wyzwania, zarządzanie etapami projektów, chęć słuchania i rozmowy z ludźmi)
* Bezpieczeństwo wewnętrzne (dla osób aktywnych. Dbanie o bezpieczeństwo wewnętrzne obywateli)
* Filologie (poznawanie historii danego języka, teorii i gramatyki)
* Logistykę (dla osób, które lubią pracę przy biurku; planowanie i kontrolowanie efektywnego przepływu surowców; przekazywanie informacji z punktu do punktu)
* Finanse i rachunkowość (ważną rolę odgrywa logiczne myślenie i zainteresowanie rozwojem na dużą skalę. Potrzebna jest niezbędna wiedza i umiejętności praktyczne)
* Mikrobiznes (mikro działalność gospodarcza; wykonywanie zawodu nie tylko w Polsce ale i w Unii Europejskiej, 12 tygodniowe praktyki zawodu)
* Prawo w biznesie (podstawy z zakresu prawa i finansów)
* Turystykę i rekreację (twoje zainteresowania to zwiedzanie, podróżowanie, praca w grupie, przewodnictwo i wiedza o różnych miejscach – to ten kierunek jest dla Ciebie idealny. Będziesz mógł potem pracować jako przewodnik, czy podróżnik)