Czy umiesz czytać 5 razy szybciej?

Kurs Szybkiego Czytania i Efektywnej Nauki pozwoli ci zwiększyć tempo czytania od 3 do 10 razy, a pierwsze efekty możesz zauważyć już po jednokrotnym wykonaniu przygotowanych przez nas ćwiczeń.

Abyś mógł przeczytać 200 stronnicową książkę w ciągu godziny, a twój umysł chłonął informacje jak gąbka, zwracamy szczególną uwagę na ćwiczenia, które pozwolą ci się głęboko zrelaksować.

Nasz trening stworzyliśmy w oparciu o oryginalne, wypracowane przez nas metody podnoszenia koncentracji i rozwijania percepcji wzrokowej. Kurs szybkiego czytania oparliśmy również na bardzo silnym motywowaniu uczestników do wykonywania ćwiczeń.

Ćwiczenia z zapamiętywania wykonujemy na materiałach z twojej szkoły, uczelni lub pracy. Pozwoli ci to na natychmiastowe, nieschematyczne wykorzystanie ich w dziedzinach ci najbliższych.

Przygotowany przez nas program radykalnie poprawi rozumienie czytanego tekstu, przyswajanie informacji i ich zapamiętywanie.

Pracujemy w grupach max 7 osobowych, co pozwala nam wydobyć twoje mocne strony i zwiększyć efektywność wspólnej pracy.

Kurs szybkiego czytania jest skierowany do osób powyżej 14 roku życia, czytających płynnie (jeśli masz dysleksję wejdź na: www.dardysleksji.pl), przygotowanych na intensywny wysiłek umysłowy, dający przełomowe wyniki w sposobie przyswajania informacji.

Szczegółowy program i wszystkie informacje o prowadzonych przez nas kursach znajdziesz w dziale O kursach. Zapisy na kurs szybkiego czytania i inne kursy przyjmujemy drogą telefoniczną i emailem 7 dni w tygodniu.