Rodzicu zastanawiasz się nad wyborem przedszkola dla swojej pociechy? Nie wiesz jakie najlepsze przedszkole Wrocław oferuje? Zapraszamy zatem na dni otwarte naszego przedszkola. Jesteśmy nowoczesną placówką, gdzie dzieci chętnie się bawią i uczą.
Przedszkole mieści się w nowym budynku w centrum miasta. Dla każdej grupy wiekowej przygotowaliśmy odrębne sale,  których przygotowane są zarówno kąciki zabaw, jak i kąciki do odpoczynku. Wszystkie znajdujące się w przedszkolu zabawki i sprzęty są nowe i bezpieczne dla dzieci, o czym świadczą stosowne certyfikaty.
Dziećmi zajmuje się doświadczona kadra pedagogów z długoletnim doświadczeniem, którzy każdego dnia oferują dzieciom wiele nowym zabaw i różnorodnych atrakcji. Główną dewizą naszego przedszkola jest nauka przez zabawę, dlatego proponujemy dzieciom wiele zabaw i gier edukacyjnych, podczas których poznają między innymi zasady ruchu drogowego, zasady pierwszej pomocy czy pierwsze, podstawowe zwroty z języka angielskiego.
W trakcie dni otwartych będą mieli Państwo okazję obejrzeć przedszkole i porozmawiać z nauczycielami, którzy chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie.